Tılsım nedir

TILSIM NEDİR

Birtakım büyü ve muskalarda olduğu gibi tılsımları hazırlarken içinde olduğumuz zaman çok mühimdir. Her tılsımın hazırlanma zamanı kişiye ve zamana  göre belirlenmelidir. Bu yüzden tılsım hazırlayan medyumlar tılsımları hazırlarken dikkatli olmalıdır.Çok çeşitli her konuyu kapsayan tılsımlar vardır.Tılsımlar üstte kulanılabilecek takılardan tutun daha bir çok çeşitli maddeden yapılmış olabilir. Belli maddelerin üzerine özel okunacak dualar sayesinde bu maddenin bir tılsıma dönüşmesi sağlanabilir. Bu yüzden tılsım çeşitleri çok farklı malzemeler içermektedir. Fakat genellikle yarı kıymetli taşlar ya da çok kıymetli taşlarla hazırlanmakta tılsım çeşitleri daha fazla etki eder. Bunedenle pahalı taşlara tılsım özelliği verebilmek en ağır tesiri almanıza yardımcı olur. Bundan dolayı  elbette bu tür tılsımlar maddi olarak diğer işlemlerden daha pahalı olacaktır.

Fakat bir kere yaptırılan  tılsım sayesinde tüm yaşamanızı değiştireceğinizi düşündüğünüzde aslında vereceğiniz miktara değeceği kabul etmemiz gerekir. Yalnız tek bir tılsım sayesinde ömür boyu rahat olacağınızı düşünün. Gerçekten de üzerinizde taşıyacağınız özel bir tılsım sayesinde hayatınızı yaşamınızı değiştirmeniz mümkündür.

Ayriyette tılsımları vefk ya da  muska ile karıştırmamak gerekir. Tılsım en başta farklı bir uygulamadır ve büyülere yakın bir tesir gücüne sahiptir. Bu nedenle zaten tılsımlar ücret olarak muska vefk gibi uygulamalara oranla daha pahalı olurlar..

Bahsettiğim gibi tılsım kendi alanında tamamen farklı bir ilim gerektirir. Bu ilim doğrultusunda en kuvvetli tılsımlar hazırlanabilir. Hatta aşk tılsımı sayesinde sevdiğiniz birini kendinize sırılsıplam körkütük bağlamanız mümkündür. Aşk tılsımı yapılan bir kişi bu tılsımı yaptıran kişiye güçlü bağlarla bağlanır ve bir daha bu insandan asla kopamaz. Koruma, Şans, Çekicilik, Nazar, Şirin görünme AŞK ve bir çok tılsım çeşidi vardır

Bir Cevap Yazın