reklam banner

Sevdiğinin Saç Teline Okunacak Dua

Günümüzde Müslümanların en büyük yanlışı dua ile büyüyü karıştırıp isteklerini Yüce Allaha dua ile söylemek yerine büyü ve fal gibi dinimizde yeri olmayan ve yapan kişinin de yaptıran kişinin de büyük günah işlediği yolu farkında olarak ya da olmayarak seçmektedirler. Büyüler Şeytan işidir ve dinimizle uzaktan yakından alakası olmayan karanlık olaylardır. Oysa İslamiyet karanlığı asla onaylamayıp aydınlığı ve doğruluğu emreder. Duaların ışığı her zaman inananların yanındadır.

Sevdiğin Kişinin Saçına Okunacak Dua

Dualar konusunda en önemli faktör niyet ve inanç olayıdır. Eğer ettiğiniz duaları kabul olmadıysa sizin ve duayı ettiğiniz kişinin hayrına olmayacağı içindir. Burada en önemli nokta kalpten ve inanarak duamızı doğru şekilde edip gerisini Yüce Allaha bırakmaktır.

Sevdiğin kişinin saçına okunacak dua ile sevdiğiniz kişinin ya da eşinizin ile aşkınızın, saygınızın daha çok artmasını ve birbirinize daha çok bağlanmanız için Yüce Allaha yapılan bir yakarış ve sesleniştir. Eğer her ikiniz içinde hayrına ise ve gerçekten kalpten yapıldığında Allah Katında kabul görür. Tabi bunu doğru olarak okumak oldukça önemlidir. Birçok yerde sevdiğiniz kişi için dualar denmesine rağmen konu ile alakasız yazılar karşımıza çıkmaktadır. Bizde böyle bir dua ettiğimiz düşünürüz ama gerçekte büyük bir yanılgıya düşeriz.

Sitemizde iletişme geçtiğiniz andan itibaren her şey İslam dinine uygun olarak yapılmaktadır. Dilemeniz halince duaları tamamen doğru halinde okunuşu ve Türkçe anlamı ile sitemizde bulabilirisiniz. Üstelik daha birçok duayı sitemizde bulmanız mümkündür. En doğru duaların sitesi ile artık sizi yanıltan ve kandıran yazılardan uzaklaşmış olacaksınız.  En doğru ve güzeli yolunda sizlerin her zaman yanınızdayız.

Duaların Rehberi

Dua rehberi ile artık tüm istekleriniz için gerekli dubarı kolayca bulabileceksiniz. Büyü ve fal gibi yanlış ve günah olan uygulamalardan sıyrılıp tüm dileklerinizi duaları ile Yüce Allaha iletmiş olacaksınız. Dinimizde her şeyin en doğru ve en güzel yapılanı sevaptır ve kabul görür. Sizlerde dualarınız sitemiz vasıtası ile en doğru olarak yapabilmektesiniz. Üstelik her türlü sorularınıza en içtenlikle cevaplar verilmektedir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz