Medyum Nasıl Bakım Yapar

Medyum ebrarhoca

Medyum nasıl bakım yapar, medyumluk ile yakından ilgilenen kişilerin cevabını aradığı sorulardan biridir.Kişi üzerindeki büyü,nazar, cin musallatı yıldız problemleri gibi sorunların tespit edilmesine ve çözülmesine ilişkin bilgiler veren bakım, medyumlar tarafından yapılmaktadır. Tamamen İslami bir uygulama olan bakım, diğer dinler ile bağlantılı değildir. Bu nedenle Müslüman olmayan toplumlar bakıma itibar etmemektedir.

Bakım yaptırmak için sadece Müslüman ülkelerde yaşamanız gerekmez. Büyü ve manevi etkilerin yok sayılması günümüzde çok fazla karşılaşılan bir durumdur. Bunun en büyük nedeni bakım, medyumluk gibi kavramların doğru olarak bilinmemesidir. Sitemizde sizlere bu konular hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda ise medyumların nasıl bakım yaptığından bahsedeceğiz.

Medyumlar Nasıl Bakım Yapar?

İnsanoğlunun maddi yapısı olduğu gibi manevi yapısı da bulunmaktadır. Manevi yapıdaki sorunlar için bakım gibi yöntemler ile kontroller yapılır ve çözümler üretilir. Son zamanlarda tarot, kahve falı gibi uygulamalar suistimal edilerek konu amacından sapmıştır.

Birebir, yüz yüze yapılan bakımlar, en doğru bakımlardır. Bu şekilde yapılan bakımlar en kısa süre içinde en doğru sonucu verirler. Kişiler bulundukları mekanı manyetik enerji ile doldururular. Bu şekilde de en doğru bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Kişilerin yüz yüze görüşme ikanı yok ise, medyumun, kişi hakkında detaylı bilgilere sahip olması gerekmektedir.

Bakım; tarot, kartlar, kahve falı, kitap açma ve muska düşürme şeklinde olmaz. Toplumlarda bu konuda çok fazla bilgiler dolaşmaktadır. Bu yöntemlere kesinlikle itibar edilmemesi gerekir. Bakım oldukça ciddi bir çalışmadır ve uzmanlık gerektirir. Yıldızname ile karıştırılan bakım, bir çok kişinin kafasının karışmasına neden olmuştur.

Bakım Hakkında Yanlış Bilinenler

Bakım hakkında bilinen yanlışların başında, bakımın bir fal yöntemi olduğu ezberi gelmektedir. Bakım kesinlikle bir fal yöntemi değildir. Uzaktan bakım için 1 günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilir. Karşılıklı olarak yapılan bakım en doğru bakımdır. Güvenilir medyumlar tarafından yapılan bakımlar dışındakilere itibar etmeyiniz.

Sizlerde sitemize giriş yaparak medyumluk mesleği hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bakım nasıl yapılır sorusu hakkında detaylı bilgileri ilerleyen yazılarımızda sizlere aktaracağız.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: