Medyum izmir

Medyum ebrarhoca

Medyum izmir  günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Bunun sebebi ise birçok insanın dua aracılığı ile istediklerine sahip olmak istemeleridir.Eğer sizin de yardıma ihtiyacınız varsa İzmir’ de Karşıyaka medyum ya da herhangi başka bir semtte olmanız yeterlidir. Medyum denince genel olarak insanların aklına büyü kavramı gelmektedir fakat asla büyü bizim yaptığımız bir şey değildir bizim amacımız dua vesilesi ile size yardımcı olmaktır. Uzun yıllardır bu işin içinde yer almaktayız o yüzden pek çok kişinin duasının kabul olduğuna çok fazla şahit olduk ilk başta inanılmasa da bu doğru çeşitli dualar sayesinde pek çok kişi isteğine sahip olmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan dua ise aşk duasıdır çünkü günümüzde pek çok kişi aşk konusundan dolayı çok sıkılmaktadır burada ayrılık acısı olsun aldatılmak olsun pek çok kişiye uygun dua bulunmaktadır. Günümüz de pek çok kişi bunu aşk büyüsü olarak adlandırsa da asla büyü değildir, büyü kötü bir şeydir. Biz dinimize uygun bir şekilde dua ermekteyiz. Aklınıza takılan herhangi bir şeyi sormak için sitemizden bizimle iletişim kurabilirsiniz .

Dualar Hangi Sıkıntılar İçin Yapılmaktadır?

En çok dua istenen konu tabi ki aşk olmaktadır bunların dışında ise hastalık-şifa konuları, borç konuları, bereket konuları ya da yalnızlık gibi çeşitli konular bulunmaktadır. Bu konularda pek çok kişi maalesef mağdur durumdadır. Sizde bu durumda ise mutlaka bir medyumdan yardım alarak bu konularda kurtulabilirsiniz. İzmir medyum olarak sizin tüm sıkıntılarınız için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Gün geçtikçe bulunduğumuz devirde birçok dert oluşmuştur bu da maalesef birçok olumsuzluklara yol açmaktadır. Bu olumsuzluklardan kurtulmak artık çok kolay ayrıca şunu da söyleyelim ki pek çok kişi bunu duaları örneğin aşık etme büyüsü olarak görmektedir, kesinlikle büyü yapmıyoruz.

Sevdiğiniz Kişiyi Geri Döndürme Duası

Eğer ayrılık acısı çekiyorsanız, onu çok özlediyseniz onun geri dönmesi için dua edebilirsiniz fakat mutlaka öncelikle bir medyumdan bu duanın ayrıntılarını öğrenmeniz gerekmektedir. Çevirgel adı verilen bu duayı kullanarak pek çok kişi muradına ermiş durumdadır. Peki bu dua nasıl yapılır dediğinizi duyar gibiyim.

Çevirgel duasını yedi Cuma sala ile ezan arasında okumanız sizin için daha çok avantaj sağlayacaktır fakat eğer o vakitlerde müsait olmuyor iseniz bu duayı başka bir zamanda da yapabilirsiniz.  Bu dua okunurken Surhubad ve Kenzül Arş. duaları da okunmaktadır.  Duanın içinde sevdiğiniz kişinin adını söyleyeceksiniz.

Dua şu şekildedir: ‘’Eüzü billahi mine’ş-şeytani’r-racim-Bismillahi’rrahmanirrahim Bismillâhirrahmanirrahim.

Bismillahirrahmanirrahîm Elhamdülillâhi leke ya Allahü (sevdiğinizin ismi) gönlünü bana dost kıl.Elhamdülillâhi ya Allahü yine(sevdiğinizin adı) gönlünü çevirgel. Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammed’in Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için (sevdiğiniz kişinin adı) gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm (adı) gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil. İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur’ân-ı Kerim. Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm. Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm. Ve bihürmeti İmanil mü’minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in’amın için ve senin ihsanın için. İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için’’. Şeklinde edilmektedir. Günümüzde aşık etme duası arasında en çok kullanılanı budur. Eğer sizin de bu duaya ihtiyacınız var ise medyum İzmir’den ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: