Medyum İstanbul

Medyum ebrarhoca

Medyum İstanbul olarak çeşitli sıkıntılarınıza yardımcı oluyoruz.  Günümüzde maalesef ki büyü kavramı oldukça çok kullanılmaktadır fakat bu doğru değildir bizim işimiz büyülerle değildir. Bizim amacımız dua vesilesi ile sizi niyetinize ulaştırmaktır. Medyum denince genel olarak akla büyü gelmektedir fakat bu yanlış bir yanılgıdır. Bugüne kadar binlerce insanın mutluluğunu dualar aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır bu konularda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda size yüzde yüz memnuniyet sağlamaktayız. Bu dualar hakkında ya da hizmetimiz hakkında bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Eşinden-sevdiğinden ayrılanlara, şans için, kısmet için, üç harflilerin musallatı için, muhabbet ve sevgi için, düşmandan kurtulmak için, büyü ve sihir yapmak, nazar için, sıkıntı ve korku için, bir kişiyi ayağına getirmek için, hastaların iyileşmesi için, zekâ geliştirmek için, huzurlu olmak için, bereket için, aşık etmek için, zor günler için ve mülk gibi durumlar için sizlere medyum İstanbul olarak yardımcı olmaktayız.

Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık etme büyüsü olarak bilinen bu şey aslında duadır maalesef cahil kişiler tarafından büyü olarak görülmektedir. Bu dua oldukça çok tercih edilmektedir. Bilindiği üzere günümüzde oldukça çok aşk acısı çekenler ve aşkta şansız olanlar bulunmaktadır. Bu bireylerin başvurduğu ilk yöntemlerden birisi de bu tarz dualardır. Bu dualarda amaç insanların acılarını dindirmek ve onları mutlu etmektir. Günümüzde pek çok kişi bu yöntem ile mutluluğa ulaşmıştır. Eğer sizin de ihtiyacınız var ise sizi mutlaka medyum Bağcılar adresine bekleriz.

Bu aşk duasından bahsetmeden önce sevmek tabi ki Allah’ın nasip edeceği bir şeydir bunun bilincinde olmaktayız fakat bunu Allahtan isteme dua etme hakkımızda bulunmaktadır. Bu yüzden dua etme olayını yapmaktayız.  Bu dua yapımından bahsedecek olursak ilk olarak evinizin sessiz bir ortamında kıble yönelerek oturmalıdır daha sonra eller semaya kaldırılıp 33 defa ‘Bismillahirrahmanirrahim’ denir. Bu duanın başlangıcı olarak kabul edilir.  Bundan sonra şöyle dua edilir: ‘Allah’ım, besmele-i şerifini kendime vesile kılarak senin dergâhı izzetine geldim, ellerimi sana açtım, gönlümü senin sonsuz hikmetin ile süsledim.  Yüreğimde, senin bahşettiğin mukaddes aşkının tesellisi var; bu tecelliyi yüreğimdeki aşkın sahibine ilet, Âmin’ Bu duayı ettikten sonra sırayla 3 dua okunur.

İlk dua Fatiha suresidir bu sure ile Ya Fettah esması bulunacaktır. Daha sonrasında İhlas Suresi ile Ya Kadıye’l Hacat esması vardır bundan sonraki üçüncü dua ise Kevser Suresi ve Ya Vedud esmasının okunması gerekmektedir. Daha sonrasında ise niyet edilmelidir bundan sonrasında ise duayı bitirmiş olacağızdır böylece medyum İstanbul aracılığı ile duanız edilmiş olacaktır.

Bu aşk duaları dışında bağlama duaları da oldukça çok tercih edilmektedir.

41 Dikiş Duası Nedir?

41 dikiş duası günümüzde çok karşılaştığımız bir dua türüdür. Bu dua çok eski yıllardan beri yapılmakta olan bir dua çeşidi olmaktadır. Bu dua maalesef kötü bir duadır eğer aşk hayatınız ya da ilişkileriniz dalgalı dengesiz gidiyorsa size 41 dikiş duası yapılmış olabilir. Bu duayı çözme imkanı bulunmaktadır. Bu duanın bozulması ile yapılması hemen hemen aynı şekildedir. Bu duanın yapımında kıyafete yazılan tılsım eşyasını 41 dikiş ile dikmektedir. Bu duanın bozuluşu ise tamamen tersidir. Tılsımın hazırlandığı kıyafeti bulup, dikişlerinin sökülmesi gerekmektedir böylece tılsımdan kurtulduğu takdirde bu dua bozulmuş olmaktadır. Günümüzde pek çok kişi çareyi bu dualarda aramaktadır. Bizde onlara yardımcı olmak için dua vesilesi ile elimizden geleni yapıyoruz. Son durumlarda bu tür dualar oldukça ilgi görmektedir bunlar arasında aşık etme duası en çok kullanılandır.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: