Medyum Ebrar Hakkında

El-Ezher Üniversitesi Astronomi Mezunu

Ebru Hanım Hoca Mısır’da bulunan El-Ezher Üniversinde ilmi eğitim almış, yıllardan bu yana sizlerin sorunlarına yardımcı olmaktadır. Kendisi hakkında bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Medyum EBRU (Ebrar)

Ben Medyum Ebru olarak tamamen, insanları mutluluklarına ulaştırıp mutlu bir şekilde yaşaması için bu işi yapıyorum. Bu ilme yıllarını vermiş biri olarak, bu işi çok iyi biliyorum ve uyguluyorum. Benimle çalışmaya başladıktan sonra beni daha iyi tanıyacaksınız vede iyiki sizi tanımışım diyeceğinizi adım gibi biliyorum. 

Medyum EBRU (Ebrar)

Medyum Ebru hoca uzun zamandır medyumluk alanında birçok işlem yapmış, tecrübeli bir medyum hoca olarak, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Gideni Geri Getirme, Kısmet Açma, Rızık Açma, Papaz Büyüsü ve diğer büyülerin yanı sıra; fal bakım hizmetlerini de büyük doğruluk oranlarında bilerek vermekte ve önünüzü açmaktadır. Bir nevi piskolojik yardım olarakta düşünebilirsiniz. Medyum Ebrar hocaya genellikle ilişki ve piskoloji danışmanı olarak da bakabilirsiniz. Aşk ve sevginin inşasında manevi perspektifte çalışan Ebrar hoca aşık olunan kişilerin yeniden sevdikleri kişiye dönmesinde, sevenler arasında peyda olan soğuklukları gidermede sizlere çok yerinde ve tutarlı işlemler ve nasihatlerde bulunmaktadır. Bu açıdan iş çıkmaza girdiğinde, hemen umutsuzluğa kapılmayın ve Medyum Ebrar hocanın yıllara dayanan deneyimlerinden istifade edin. Aile fertleri de medyum ilimleri ile yakından ilgilendiği için Medyum Ebrar hoca bu ilimlerle kökten haşır neşir olma şansına vakıf olmuştur. Kısmet açma, şans açma bahtsızlıkları ve şanssızlıkları giderme konularında ona danışabilirsiniz. Manevi destek istediğinizde ve çözüm üretecek bir kimse yoksa, yine Medyum Ebrar hoca ile irtibata geçebilirsiniz.

Sertifikalı Medyum

Ebru Hoca El-Ezher Üniversite’den mezun olduktan sonra Türkiye’d bazı Astronomi Bilimi ve Paranormal araştırma okul ve kurslarınada giderek eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Ebrar Hoca Aşık Etme ve Bağlama Konularında Her Zaman Sonuca Odaklı Çalışmalar Yapıyor.

Bunların Yanı Sıra Astrolji ve Burçlar, Rüya Tabirleri ve Fal Bakım Hizmetleride Vermektedir.

GSM : 0538 853 15 02 İLETİŞİME GEÇ