Kara Sevdaya Tutulması için dua

Aşık Etme Duası ebrarhoca

Kara Sevdaya Tutulması İçin Dua müminler için sanki sihirli bir yolculuk gibidir. Duaların aslı ise hayır getirmesidir. Eğer hayırlı ise ve kalpten ve güzel duygularla söylenmişse Allah katında kabul görecektir. Diğer türlü etkili olmama olasılığı yüksektir. Tabi her şey Allahın buyruğudur. Duaların geçerli olması için kesinlikle bu altın kurallara uyulması gereklidir.

İnsanoğlu çok farklı ve çeşitli sebepler için dua etmektedirler. Maddi ve manevi bu sebepler içinden bir tanesi ise birçok kişinin ortak dileği olması açısından öne çıkmaktadır. Buda sevgi ve aşkla ilgili dualardır. Bazı inanalar ise söyle bir yanlışa düşmektedir. Dua ettiklerinde olmadığı zaman hemen karamsarlığa kapılıp yanlış şeyler yapmaktadırlar. Allahın kesin olarak yasakladığı yapanlarında yaptıranlarında cehennemlik olacağını söylediği büyü ve bunu gibi yollara başvurmaktadırlar.

 Duaların Yolu

Duaların yolu sevgi ve aşk yoludur. Duaların yolu iman yoludur. Ve duaların her ne istenirse istensin en etkili yoldur. Aşk gibi gerçek anlamda etkili bir duyguda ancak dualar olu ile harekete geçirilebilmektedir. Ancak bunu yaparken de her şey olduğu gibi en doğru şekilde yapmak önemlidir. Bu doğru yol iman ve en doğru sözlerle edilen dualaradır.

Aşk ve sevgi amacıyla edilen dualar içinde en fazla etkili olması beklenen dua kara sevdaya tutulması için dua olmaktadır. Çünkü bu duada bir tam teslimiyet bulunmaktadır. Tabi ki Yüce Allah katında asla imkânsız denen bir şey yoktur. Yeter ki en doğru şekilde dualar edilebilsin. Bu en doğru şekli hem de okunuşu ve manası ile birlikte internet sitemize girdiğinizde rahatlıkla bulabileceksiniz. Unutmayın en doğru olanı en orijinali olandır. Ve sitemizdeki tüm dualar birebir orijinal dualardır.

Gönül Köprüsü Dualar

Duaların gücü inanılması durumunda tahmin edildiğinden çok daha fazladır. Tabii ki bu güç Allaha yakarış ve iman gücünün bir şeklidir. İşte bu gücü en etkili şekilde kullanabilmek ve aşkınız için ettiğiniz duaların kabul görmesi için en doğru şekilde edilmelidir. İşte bu ve bunun gibi yüzlerce duanın en doğru şeklini internet sitemize girdiğinize rahatlıkla bulabileceksiniz.

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

“Kara Sevdaya Tutulması için dua” üzerine 1 yorum

  1. serap dedi ki:

    Sevgilimle evlenmeyi düşünüyorduk fakat ondan yaşça büyüğüm dye ailesının kabul etmıyecegnı soyluyo severek ayrılmak zorunda kalcaz beni bırakmasını ıstemiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: