reklam banner

Herkesin Sevmesi İçin Denenmiş Dua

Bütün dünyanın ve kâinatın yaratıcısı Yüce Allah’tır. Ve biz onun kulları olarak hayat ile ilgili tüm isteklerimizi Yüce Allah’a dualar yoluyla iletiriz. Günümüzde ise ne yazık ki insanlar hayattan beklentilerini, isteklerini belirtmek için çok farklı yollara gitmişlerdir. Başka kişilerden veya Allahın kesin olarak yasakladığı ve çok büyük günahı olan büyülerden medet ummaktadırlar. Oysa bu dünyada her şeye kadir olan sadece Allah’tır. Duaların manevi yönü sayesinde tüm dileklerimiz Yüce Allah’a ulaştırabiliriz.

Duaların Gücü

Duaların gücü gerçek bir Müslüman için oldukça önemlidir. Ve şu her zaman hatırlanmalıdır. Büyük ya da küçük tüm dileklerimizi hayırla vesile olması için ancak ve ancak Allah’tan istenebilir. Geri kalan tüm şeyler günahtır ve Allaha şirk koşmaktır. Dualarımızın Allah katında karşılık bulabilmesi için hem yüksek bir maneviyatla hem de tam doğru bir şekilde söylenmesi gereklidir.

En çok edilen dualardan birisi ise herkesin sevmesi için dualardır. Tabi bu duaların gerçek anlamda Yüce Allaha ulaşabilmesi için doğru bir şekilde söylenmesi önemlidir. İnternet dünyasında dua adı altında anlamsız şeyler dolaşmaktadır. Bu yalan yanlış şeyleri dua olarak söylediğinizde veya söylettiğinizde Allah katında karşılığı tabii ki olmamaktadır. Gerçek ve doğru sözlerle maneviyat dolu bir dua ettirmek istiyorsanız internet sitemiz veya cep telefonlarımız vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz duaların en doğru şeklini yine internet sitemizde bulmanız mümkündür.

Kalbe Açılan Kapı Dualar

Dualar bir gönül köprüsüdür. Kalbin dile gelmiş ve Allaha yakaran sesidir.  Allahın kulları olarak sizler kesinlikle Allaha yaklaşmak ona derdini anlatmak için herhangi bir zat ya da Allahın kesin dille yasakladığı şeylerden kaçının. Yüce Allah nerde olursanız olun sizi duyar. Ona seslenmenin en güzel yolu da dualardır. Belki insanlara kendinizi anlatamamış olabilirsiniz ya da sizi yanlış tanıdıkları için size yüz çevirebilirler ya da fiziki görünüşünüzden dolayı etrafınızda çok fazla insan bulunmayabilir. İşte tam burada sitemizde de meali ile birlikte yer alan herkesin sevmesi için denenmiş dua ile birlikte Yüce Allah sığınmak ve ondan yardım istemek en doğru olanıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz