Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Aşık Etme Duası ebrarhoca

Aşık etmek için okunacak dua ne kadar kuvvetli olursa ve maneviyatı ne kadar yüksek olursa Allah katında kabul görme olasılığı da o kadar artmaktadır. Kimileri bu duaları büyülerle karıştırmaktadır. Büyü yapan kimselerin kullandığı Arapça kelimeler ve simgeler insanlarda sanki bu söylenenlerin dualarmış gibi algılanmasına sebep olmaktadır. Oysa yakında uzaktan alakası yoktur.  Çünkü dualar Allaha bir yakarıştır. Ve ona ulaşmak için en manevi yoldur. Büyüler ise Yüce Allahın tamimi ile haram kıldığı yapanında yaptıranında büyük acılar çekeceğini emrettiği karanlık güçlerdir. Biz kullar gerek bu dünya gerekse ahretle ilgili tüm dilek ve isteklerimizi bir tek Allaha iletiriz ve bir tek ondan medet umarız. Her şeye kadir olan bir tek Allah’tır.

Kimileri medyumluğu büyü ile uğraşan karanlık güçlerden yardım alan kişiler olarak görmekte ve topluma da bu şekilde empoze etmektedir. Oysa bizim büyü ile yakında uzaktan alakamız yoktur. Aksine sizin için yaptığımız tüm hizmetlerde İslam dinini ve duaları rehber almaktayız. Bizim özelliğimiz Yüce Allahın bize bahşettiği sezgisel yeteneklerden gelmektedir. Ve bu yetenekleri sizlere ışık olmak Allah yolunda rehberlik etmek amacıyla kullanmaktayız. Ve tüm hizmetlerimizin temelinde İslami ilimler ve duaların hikmeti yatmaktadır.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Dualar insanların Yüce Allaha manevi olarak en yaklaştığı anlardan biridir. Bu şekilde Yüce Allah bizlerin dualarına kulak verir ve olmasını sağlar. Ama Kuran-ı Kerimde emredildiği gibi yapılacak tüm ibadet ve duaların dost doğru yapılması en hayırlı ve Allah katında en kabul görenidir. Bir şeyi ne kadar düzgün yaparsak onu ne kadar çok istediğimizi ve ne kadar çok değer verdiğimizi kanıtlamış olmaktayız. Dualarda böyledir. Hangi amaçla dua edersek edelim o duanın en doğru ve saf hali ile en manevi duygularla etmemiz en hayırlı olanıdır. Tabi burada okunuşlarını da düzgün şekilde telaffuz etmekte oldukça önem arz etmektedir. Duaların doğru okunuşu maneviyatı için oldukça değerlidir.

Âşık etmek, sevmek ve sevilmek bu duygular insanoğlu için oldukça önemli duygulardır. Ve hayatları boyunca bu duygulara sahip olmak için oldukça fazla mücadele vermektedirler. Ve birçok duasının temelinde sevdiği insanın kendisini daha çok sevmesi ve âşık olması isteği bulunmaktadır. Âşık etmek amaçlı okunulan bu duaların içinde etki anlamında ve maneviyat anlamında en çok tercih edilenlerden biri ise âşık etmek için okunacak dua olmaktadır. Bu dualarda en önemli nokta hayırlısı olması noktasıdır. Çünkü eğer dualarınız gerçekleşmemişse bilin ki sizin ve karşınızdaki sevdiğiniz kişi için en hayırlısı bu olmadığı içindir. Yüce Allah herkes için en hayırlısını nasip etmektedir.

Okuduğunuz tüm bu duaların Allah katında karşılık görmesi için en doğru ve saf halini okunması gerektiğinden bahsetmiştik. Şimdilerde birçok internet sitesinde bu tür dualar adı altında yazılar yazılmaktadır. Ama ne yazık ki birçoğu sadece Arapça yazılardan oluşan amaçsız metinlerden oluşmaktadır. Yani siz dua ettiğinizi sanarsınız ama aslında sadece farklı bir yazıyı tekrar etmiş olmaktasınız. Oysa sitemizde âşık etmek için okunacak dua ve bir sürü isteğiniz için en doğru duaları okunuşları ve Türkçe açıklamaları ile birlikte bulabileceksiniz.

Ayrıca sizlerin bize iletişim adreslerimizden ulaşmanız ve detaylı anlatımınız sonrası sizlerin adına bu duaları tüm maneviyatı ile İslami usullerden şaşmayacak şekilde en doğru ve güzel okunuşları ile beraber etmekteyiz. Böylece Allah katında dualarınız karşılık bulacaktır.  Bizler sahip olduğumuz tüm manevi ve hissi yetenekleri sizlerin mutluluğu ve Allaha yaklaşması adına seve seve kullanmaktayız.

Tüm Manevi Medyumluk Hizmetleri

Sizler için yaptığımız Medyum hizmeti ile tüm istek ve dilekleriniz için, bu dileklerin Allah katında karşılık bulması adına İslami ilimlerden ve dualardan yararlanarak sizlere yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz tüm hizmetlerin temelinde Kuranı-ı Kerim olduğunu ve yaptığımız her hareketin İslami usullere göre olduğunu bilmenizi isteriz.

Sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Zor durumda kaldığınızda hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurun. En kısa zamanda sizinle bağlantı kuracağımıza emin olabilirsiniz. Çünkü sunduğumuz hizmetlerin maneviyatı ve önemi asla bekletmeye gelmemektedir. Ve sizler için en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: