3 Günde Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası ebrarhoca

Bir Kaç Günde Aşık Etme Duası

Bu zamanlarda çokça yapılan hatalardan biri, 3 günde aşık etme duası ve buna benzeyen başlıklar gibi aramalar yaparak bu başlıklı aramaları incelemek. Günümüzde birçok mutlu ilişkisi olan insan olduğu gibi birçok sevdiğine kavuşamayan mutsuz insan da var. Sevdiğine kavuşamayan kişiler, sevdiğine kendini aşık etmeye çalışıyor ve bunun için çeşitli yollar deniyor. Bu yolları aramak ve bu yollara çeşitli türler eklemek için birkaç günde aşık etme duası gibi aramalar yapıyor. Bu aramaların içerikleri de insanları büyük hatalara yönlendiriyor. Ama siz şu anda burada olduğunuza göre bu hataya ya da hatalara düşmekten son anlarda kurtulmuşsunuzdur demektir!

3 Günde Tesir Nasıl Oluyor

Bu tarz başlıklı yazıların içeriğini okuduğumuz zaman, bu içerikler bizleri büyü sihir gibi Allah’ın insanların yapmasını kesin bir şekilde yasakladığı ve yapanların büyük günahlar işleyerek ağır bedeller çekeceğini belirttiği alışkanlıklara yönlendiriyor. Eğer sevdiğimiz biriyle mutlu olmak, sevdiğimiz kişinin bize aşık olmasını istiyorsak bunu sihir ve büyü yoluyla yapmamalıyız. Sevdiğimiz ile mutlu olmak için Allah’ın bizden yapmamızı istediği en doğru yol ile yanı dua yoluyla yapmalıyız. İsteklerimizi tüm içtenliğimiz ile dua ederek bizim ve tüm dünyanın yaratıcısı Allah’tan istemeliyiz, sihir ve büyü gibi yöntemlere ne kadar zor durumda ya da ne kadar çaresiz olursak olalım uymamalıyız. Allah biz insanlara dinimizi daha iyi tanıyıp öğrenmemiz için gönderdiği kutsal kitap Kur’an-ı Kerim’in bazı ayet ve surelerinde, bizlerin Allah’a sığınıp dua ettiğimiz zaman eğer ettiğimiz dua bizler için hayırlıysa, Allah’ın bu duaya cevap vererek duayı gerçekleştireceği açıkça belirtilmiştir. Eğer Allah’a bu konuda nasıl dua edebileceğinizi bilmiyorsanız sitemizdeki diğer yazıları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Sonuç olarak sevdiğin kişiyi kendinize aşık etmek için büyü ve sihir gibi Allah’ın bize yasakladığı yollara başvurmak yerine isteklerimizi Allah’tan en doğru şekilde dua ederek istemeliyiz. Bu bizim daha mutlu olmamızı sağlayarak bizi doğru yola yönlendirecektir. Ayrıca bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz, bu sayede sizler için dua eder ve duanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabiliriz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Ebrar {ebrarhoca}

“3 Günde Aşık Etme Duası” üzerine 1 yorum

  1. Serhat dedi ki:

    sağolun ebrar hocam çok teşekkür ederim bana yaptığınız her işlem tuttu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: